4624 Färglitografier
Sold: SEK 1400
Sold den 5 februari 2007 -
4623 Färglitografier
6 st. Björn Jonson, numrerade, c:a 29x40
Sold: SEK 1500
Sold den 5 februari 2007
Föremål som liknar färglitografier Björn Jonson
- Matches
- alla
- Show all